Sponzoring

Naše firma dlouhodobě podporuje sportovní společnost KRTZ - Klub Racing Team Znojmo - www.krtz.cz.

Motocross

Motocross

Motocross

 

 

Vážení přátelé, kamarádi, dobré duše,

dnes jsme předali Vaše dary azylovému domu pro ženy a matky s dětmi v Lovosicích. Měli jsme co dělat, abychom je všechny dostaly do aut. Byli jste opravdu štědří. Trochu to vypadá jako změť pytlů (což i je:)), ale stísněné prostory azylového domu nás donutili rozmístit je kam se dalo.

Akce-azylový dům Lovosice

Akce-azylový dům Lovosice

Děti byly opravdu nadšené a to teprve zítra budou mít nadílku pod stromečkem u slavnostní večeře.

Udělali jste úžasnou věc. Proto se sluší zde poděkovat realitní kanceláři Real Home na Střekově, restauraci Vegas v Neštěmicích a panu Marku Mikinovi, tenisovým kurtům ve Všebořicích za umožnění sběrových míst.

Dále bych touto cestou chtěla poděkovat firmě ProfiWeld, která nám zapůjčila dodávku. Zaměstnancům Ústecké polikliniky, kteří se nemalou měrou na sbírce podíleli, ale hlavně především Vám všem, co jste pomohli.

Moc a moc děkujeme. A opravdu platí, že ten kdo někomu pomůže, nejvíc pomůže sám sobě, protože ten pocit je k nezaplacení.

Ještě jednou moc děkujeme. Lenka Jaremová a Marek Thieme


POMÁHÁME ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝM

Miroslav Smrčka se opět vrací ke sportu.

Miroslav Smrčka

 

Akce

Samozatmívací kukly

6.09.2017

Když se rozhodneme pro dráhu svářeče čeká nás těžké rozhodnutí. Musíme si vybrat, jakou kuklu budeme používat. Ještě stále je mnoho svářečů používajících klasickou kuklu.

více »

Stroje KOWAX

13.04.2017

Vynikající svařovací vlastnosti, nízká hmotnost, extrémně kompaktní rozměry, spolehlivost.

více »

INVENTORY

9.01.2017

Při svařování na stavbách nastává zásadní problém. „Kam s ním“.

více »
Aktuality
EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.